سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت یکی کارهای لازم یک وبمستر ، مدیر یک وبسایت است که باید با رعایت قوانین سئو سایت و قالب وبسایت خود را بهینه کند. لینک های داخلی و خارجی ایجاد نماید و در نتیجه در نتایج جست و جو در صفحات بالاتری از بقیه حضور داشته باشید.سرعت لود قالب و رسپانسیو بودن قالب ، هاست و سروری که استفاده میکنید ، نام دامنه ( بهتر است مرتبط با کار شما باشد ) ، مطالب خوب و اختصاصی از عواملی است که به بالا آمدن سایت در نتایج کمک میکند.

.

سئو سایت چقدر طول میکشد؟

یکی از عوامل بسیار مهمی که بنده ( سئو صحیح ) را وارد این علم کرد علاقه بسیار زیادی بود که من به این علم داشتم که باعث شد بنده را مشتاق به مطالعه بسیار زیاد تحقیق و استفاده از آموزش های بسیار زیادی در طی این ۱۲ سال حضور در وب کرد یکی از مهم ترین عوامل موفق سایت شما استفاده از فاکتورهای نابی است که خود گوگل هم به زبان بی زبانی استفاده از آن را توصیه میکند این فاکتورها هم با استفاده از تحقیق و تجربه روی سایت های مختلف به وجود می آید در این روش زمان بستگی بسیار فروانی به کلمه کلیدی دارد و تقریبا بین ۴ تا ۸ ماه طول میکشد.همچنین پیشنهاد میشود از اپلکیشن جت سئو موجود در بازار برای آنالیز کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

.

سئو سایت وردپرس

یکی از راه های سئو پست های سایت وردپرسی افزونه محبوب Yoast SEO است که کار سئو پست ها را برای وبمستران تا حدودی آسان کرده است.