اپلیکیشن رسمی یورو 2016 معرفی شد

با گسترش موبایل‌های هوشمند در بین کاربران چند سالی است که پیگیری مسابقات مهم و معتبر دنیا از جمله یورو ۲۰۱۶ توسط اپلیکیشن‌ها ممکن شده است و به لطف این برنامه‌ها دیگر نیازی به مراجعه‌های مکرر به وب‌سایت‌ها یا اخبار ورزشی تلویزیون نیست و می‌توانید تنها با چند لمس و در مدت چند ثانیه از زیر و بم این مسابقات با خبر شوید. در اپلیکیشن Euro ۲۰۱۶ نیز که به طور کاملا رسمی از سمت یوفا منتشر شده است می‌توانید به اطلاعات کاملی در رابطه با مسابقات یورو ۲۰۱۶ دسترسی پیدا کنید. این اپلیکیشن رسمی برای اندروید و آی‌او‌اس منتشر شده است که برای استفاده از آن به نسخه‌ی ۴.۱ یا بالاتر اندروید و نسخه‌ی ۸ یا بالاتر آی‌او‌اس نیاز خواهید داشت. با وجود آنکه هنوز ۲ روز تا شروع این مسابقات باقی مانده این اپلیکیشن تنها در پلی‌استور گوگل نزدیک به ۱ میلیون بار دانلود شده است که در نوع خود آمار جالبی به حساب می‌آید.

اپلیکیشن رسمی یورو 2016 معرفی شد

برای کاربران ویندوزموبایل نیز اپلیکیشن یونیورسال Euro 2016 Schedule را معرفی کرده‌ایم تا بتوانند به اکثر امکاناتی که در این اپلیکیشن وجود دارد دسترسی داشته باشند. این برنامه قابل نصب بر روی نسخه‌ی ۸، ۸.۱ و ۱۰ ویندوزموبایل خواهد بود.

در اولین اجرای Euro ۲۰۱۶ از شما خواسته می‌شود تا تیم و بازیکن‌های محبوبتان را مشخص کنید تا برنامه بتواند الویت بندی مناسبی در چینش اخبار و مطالب داشته باشد. در این بخش تنها می‌توانید یک تیم را به عنوان تیم محبوب انتخاب کنید اما در بخش بازیکن‌ها قادر به انتخاب چند بازیکن از تیم‌های مختلف خواهید بود تا در جریان آخرین اخبار و رویدادها در رابطه با آن‌ها قرار بگیرید.

بعد از مشخص کردن تیم و بازیکن‌های مورد نظر، اجازه‌ی ارسال نوتیفیکیشن‌های آنی از شما گرفته می‌شود تا برای مثال زمانی که در مسابقات گلی زده شد در کسری از ثانیه این اپلیکیشن با ارسال نوتیفیکیشن شما را از این موضوع باخبر کند. صفحه‌ی اول برنامه به خلاصه‌ای از اخبار و نکات مهم یورو ۲۰۱۶ اختصاص یافته است که با شروع مسابقات، مطالب جدیدتر به همین بخش اضافه خواهند شد.

منوی کناری برنامه نیز به بخش‌های اصلی این اپلیکیشن اختصاص یافته که ترتیب و کاربرد آن‌ها را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید

اپلیکیشن رسمی یورو 2016 معرفی شد

این بخش به آخرین اخبار و حواشی و ویدیوهای مسابقات یورو ۲۰۱۶ اختصاص یافته است و در صورتی که زبان انگلیسی را متوجه می‌شوید می‌توانید با استفاده از این بخش در جریان تمام اخبار و حواشی مهم این مسابقات قرار بگیرید. استفاده از ویدیوها به اپلیکیشن‌های گذر از تحریم نیاز خواهد داشت.