مهمترین مطالبی که باید یک وبلاگ نویس بداند

مهمترین مطالبی که باید یک وبلاگ نویس بداند

یک وبلاگ نویس یا مدیر یک سایت باید به مطالب مهمی در مدیریت توجه کند. مطالبی که میتواند در پیشرفت آنان کمک کند

 • سایت را بهینه و سئو کنید و مطالب با سئو بالا بفرستید و تکنیک های سئو را یاد بگیرید. اگر با این کار آشنا نیستید بهتر است با یک سئو کار خوب مشورت و کار را به متخصصین بسپارید.

  معمولا ۴ گزینه اولی که گوگل در هنگام جستجوی کاربران، پیشنهاد می‌کند، ۸۳ درصد کلیک‌ها را صاحب می‌شوند.

  اما شما اگر می‌خواهید در هنگام جستجوی کاربران در صفحه اول باشید، باید خیلی با سئو و نکات آشنا باشید و نکته مهم این است که نباید فکر کنید که می‌توانید سر گوگل کلاه بگذارید و با چند ترفند ساده، کلیک‌ربایی کنید، توجه کنید که محتوای خوب است که در صورت استفاده از تکنیک‌های مناسب، می‌تواند برایتان بازدیدکننده بیاورد.

 • از سایت خود در زمانی مشخص (ماهی یک بار ، هفته ای یک بار ، روزی یک بار) بک آپ بگیرید. هر روز ۳۰ هزار سایت هک می شود که ممکن است یکی از روزها سایت شما نیز هک شود پس حتما بک آپ تهیه کنید.
 • برای کسب و کار وبلاگ نویسی نکنید . یک سایت مانند درختی است که به زمان نیاز دارد تا به بار بنشیند پس صبر کنید و مطالب خوب با سئو بالا ارسال کنید تا از نظر گوگل محبوب شوید
 • یک دامنه خوب انتخاب کنید مثلا برای یک سایت موزیک بهتر است یک music  داخل نام دامنه وجود داشته باشد. اگر دقت کرده باشید و در گوگل دانلود آهنگ جست و جو کنید متوجه خواهید شد که نام دامنه ی سایت ها  بخش  music  پررنگ خواهد شد و این حرکت شما را یک قدم به هدفتان نزدیک میکند. بد نیست بدانید گران‌ترین نام دامنه فروخته شده، متعلق به سایت لاس وگاس دات کام بود که ۹۰ میلیون دلار فروخته شد!
 • هر روز ۴٫۳ میلیون پست در سایت‌ها منتشر می‌شود، یعنی هر ثانیه ۵۱ پست!خب، میزان محتواسازی سایت‌ها و وبلاگ‌ها، خیلی طوفانی و دور از تصور است. یعنی نوشته‌های شما باید توانایی رقابت با این پست‌ها و ایجاد تمایز با آنها را داشته باشند. و البته باز هم باید در نظر بگیرید که تعداد توییت‌ها، عکس‌های ارسالی اینستاگرام، مطالب فرستاده شده در فیس‌بوک و اپلیکیشن‌های پیام‌رسانیع بسیار بیشتر از اینهاست.به دیگر سخن، شما باید بسیار عالی رفتار کنید، تا بتوانید اندکی از توجه مخاطبان را سایر سایت‌ها/وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی بربایید، تا بتوانید برای خودتان بازدیدی مهیا کنید.

دیدگاهها

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه مجله میهن ما کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. Www.--.com در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵:

  لطفا آموزش سئو و فاکتور های مهم رو بزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *