دانلود سریال Taboo با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود سریال Taboo

سریال Taboo یک سریال درام , اکشن است که در روز های یک شنبه به مدت ۴۵ دقیقه از شبکه BBC One به زبان انگلیسی پخش میشود . سازندگان این سریال Chips Hardy, Tom Hardy هستند. از بازیگران برجسته این سریال میتوان به Tom Hardy, Leo Bill, Oona Chaplinn اشاره کرد.

نام : Taboo

شبکه پخش کننده : BBC One

سالهای پخش : ۲۰۱۷

روز های پخش : یک شنبه (۴۵ دقیقه)

ژانر : اکشن | درام

زبان : انگلیسی

امتیاز : ۹٫۱/۱۰

سازندگان : Chips Hardy, Tom Hardy

بازیگران : Tom Hardy, Leo Bill, Oona Chaplin

.

خلاصه داستان سریال Taboo

Taboo روایتی از سال ۱۸۱۳ و داستان شخصیتی بنام کزیا دلینی (تام هاردی) است که بعد از گذران ۱۰ سال زندگی در آفریقا، بهمراه ۱۴ الماسی که بدست اورده است به لندن باز میگردد تا بیشتر درباره کسب و کار به ارث مانده از پدرش بداند و به دنبال انتقام قتل وی برود.او با ممانعت از فروش کسب و کار خانوادگی خودشان به کمپانی هند شرقی تصمیم می گیرد امپراطوری خرید و فروش خودش را بسازد در حالی که با اینکار خود را وارد بازی خطرناکی میان دو کشور امریکا و بریتانیا میکند…

.

در سال ۱۸۱۳ , ‘جیمز کزئیل دیلانی’ , فردی است که مرگ را پشت سر گذاشت و ماجراجویی تمام عیار است. جیمز دیلانی , بعد از مدتی بسیار طولانی از آفریقا به شهر لندن بازگشته است و این در حالی است که همه مردم فکر میکردند او مرده است. جیمز در دوران جوانی با آرزوی به دست آوردن دست رنج خودش و خارج شدن از زیر سلطه امپراطوری ثروت پدر خود راهی سرزمین آفریقا شد تا بتوانند همانند پدر خود , برای خودش اسم و رسمی جداگانه کسب نماید و به دست آوردن چنین میراثی را تنها در برخورد با چهره واقعیت و طبیعت میدانست و میخواست با برخورد با طبیعت , این ثروت گران بها را بدست آورد.

دانلود قسمت ۰۱

دانلود قسمت ۰۲

دانلود قسمت ۰۳

دانلود قسمت ۰۴

دانلود قسمت ۰۵

دانلود قسمت ۰۶

دانلود قسمت ۰۷