بیوگرافی و عکس بوراک اوزچیویت

بیوگرافی بوراک اوزچیویت

نام: بوراک اوزچیویت ( Burak Ozcevit )

تولد: ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴ ( ۳۰ ساله )

محل تولد: استانبول – ترکیه

شغل: مدل / بازیگر

رنگ مو: مشکی

رنگ چشم: قهوه ای

سمبل ماه تولد: بز

قد: ۱۸۴ سانتی متر

وزن: ۷۶ کیلوگرم

بوراک اوزچیویت متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴ مدل و بازیگر مشهور ترکیه، دوره دبیرستان را در مدرسه kazim İşmen  در سال ۲۰۰۱ به پایان رساند و در رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه مارمارا فارغ التحصیل شد. او اصالتا اهل استان غازی آنتپ در جنوب ترکیه است.

در مسابقه بهترین مدل مردان ترکیه در سال ۲۰۰۳ به عنوان چهره ای که آینده درخشانی خواهد داشت انتخاب شد. بعد از این مسابقه در آژانس مدلینگ Ugurkan Ajans به عنوان مدل مشغول به کار شد. او اکنون حرفه مدلینگ را رها کرده و به بازیگری در فیلم ها و سریال ها مشغول است.

در سال ۲۰۰۵ مجددا در مسابقه بهترین مدل ترکیه شرکت کرد و به عنوان بهترین مدل مرد سال ترکیه انتخاب شد. به دنبال انتخاب شدن به عنوان بهترین مدل ترکیه، در مسابقه بهترین مدل مرد جهان شرکت کرد و توانست مقام دوم بهترین مدل جهان را هم به دست آورد. اولین تجربه بازیگری او در سریال منفی ۱۸ بود که در نقش یک مامور پلیس به نام مراد ایفای نقش می کرد.

در نوامبر ۲۰۰۷ در فیلمی به نام Musallat ( مسلط ) بازی کرد. نقشی که باعث شد او به شهرت زیاد دست یابد و در ایران نیز طرفداران زیادی به دست آورد، نقش بالی خان (Malkoçoğlu ) در سریال حریم سلطان بود.

بوراک اوزچِویت مسلط به زبان انگلیسی است، و از رانندگی، ورزش کردن و فوتبال لذت می برد.

 

تصاویر بوراک اوزچِویت

بیوگرافی و عکس بوراک اوزچیویت بیوگرافی و عکس بوراک اوزچیویت بیوگرافی و عکس بوراک اوزچیویت بیوگرافی و عکس بوراک اوزچیویت