4 غذا برای داشتن پوستی روشن و درخشان

پوستی روشن و درخشان

با استفاده از میوه های زیر و ساخت ماسک های ساده روزانه پوستی روشن و بسیار زیبا داشته باشید و در نتیجه دیرتر پیری را تجربه کنید

آووکادو

 آووکادو  به نرم کردن پوست کمک می کند. شما می توانید یک ماسک مرطوب کننده آووکادو با ۱ قاشق چای خوری عسل تهیه کنید و  از مزایای این میوه فوق العاده استفاده کنید.

شما همچنین می توانید از دستور العمل های جالب ما در رژیم غذایی روزانه خود استفاده کنید.

ترکیب آووکادو با آب پرتقال را میتوانید به عنوان سس سالاد یا مخلوط آن را با گشنیز و زیره سبز ، استفاده کنید و نهایت استفاده را ببرید.

 

پرتقال

پوست پرتقال، در واقع حاوی ویتامین C بیشتری از پرتقال است. پوست دارای خواص ضد میکروبی و ضد باکتری است و با استفاده منظم از آن میتوانید پوستی زیبا و درخشان داشته باشید.

شما می توانید ۱ قاشق غذا خوری از پودر چوب صندل و ۱ قاشق غذاخوری پودر گردو به ۱ قاشق غذا خوری از پودر پوست پرتقال را با چند قطره آب لیمو اضافه کنید و کمی گلاب ماسکی مفید برای پوستتان تهیه کنید.

 

گوجه فرنگی

گوجه فرنگی سرشار از ویتامین و مواد معدنی طبیعی، از جمله ویتامین A، K، B1، B3، B5، B6، B7، و ویتامین C است.

شما میتوانید آب گوجه فرنگی را بگیرید و به پوستتان بمالید تا جوش و آکنه ها را از بین ببرید . همچنین گوجه فرنگی را میتوانید به عنوان ضد آفتاب استفاده کنید.

 

هویج

هویج یک نیروگاه برای پوست درخشان است.

با توجه به مقدار زیادی از بتاکاروتنی که دارد ، کمک می کند تا به انحطاط سلول ها ، کند و باعث میشود تا پوستتان درخشان تر و در نتیجه دیرتر پیر شوید.

ویتامین A موجود در آب هویج نیز سالم نگه داشتن بافت های بدن، چشم ها، استخوان ها و دندان کمک می کند. هویج همچنین مقدار زیادی از ویتامین C، که رشد کلاژن، کاهش آکنه و لکه های تیره. افزایش زیبایی خود را با slurping در یک لیوان آب هویج یا آن را به سالاد خود اضافه کنید.