مردان در باره پستان زنان چیز زیادی نمی دانند

ضمن مشورت با متخصص سلامت جنسی دانشگاه ایندیانا دکتر Debby Herbenick در انستیتیوی کینزی و پرس و جو از ۷۰۰ زن به ۵ مورد خاص در باره پستان زنان دست یافت که دانستنش می تواند دسترسی زیباتر و محترمانه تری برای مردان فراهم کند.

برای زنان، توجه مردان به  پستان زنان می تواند احساس اعتماد به نفس، قدرت و حتی  گاهی هوس انگیز ایجاد کند. اما به قول دکتر Debby Herbenick :«توجه مردان به پستان زنان و  پذیرش تقریبی زنان به این معنی نیست که مردان به آنها به شکل غیرمحترمانه ای زل بزنند و یا برگه جوازی باشد برای رفتارهای مزاحم».

بسیاری از زنان  بیشتر از مردان، قدر سینه های خود را می دانند

اغلب زنانی که در سنجش شرکت کرده اند معتقدند که سینه های شان نقش کلیدی در هویت جنسی شان دارد و  فکر می کنند از مد لباس یا موی سر و سایر اعضای بدن شان مهمتر هستند.

۶۲ درصد زنان ترجیح می دهند در حین لخت شدن، لباس بالا تنه شان را اول در بیاورند و ۷۸ درصدشان موقع همخوابگی با همسرشان ترجیح می دهند در قسمت بالا باشند چون به نظرشان سینه های شان بهتر دیده می شود. پستانها در مسیر طولانی تکامل فیزیکی و جنسی انسانها و نیازهایشان شکل گرفته است. زنان این حقیقت را به خوبی می دانند و احساس غرور می کنند. ۸۷ درصد زنان شرکت کننده در سنجش باور دارند زنهایی که تلاش می کنند سینه هایشان مورد توجه قرار بگیرد می توانند انتظار رفتار و امتیاز بهتر داشته باشند.

.

زنان می توانند رفتار و احساس متغیری نسبت به پستان های شان داشته باشند

زنان در دوره بلوغ از داشتن پستان هایشان خشنودند ولی این احساس مدام تغییر می کند چون عملا موقعیت فیزیکی و اندازه پستانها نیز تغییر می کند. زنان در طول زندگی شان به طور میانگین ۶ بار سایز سینه شان عوض می شود. افزایش سن، وزن، بارداری و شیردادن، قرص ضدحاملگی، تغییرات هورمونی و حتی احساس و فرم، همگی در این تغییر احساس زنها به این عضو بدن شان موثر هستند.

بهتر است مردان بدانند…

راه حل موفق و مطبوع مردان برای برخورد مناسب با پستان شریک جنسیشان را می توانید با این تصویر شروع کنید که اگر دفعه بعد در مقابلش قرار گرفتید تمام حافظه خودتان از همه تجربه ها و خیال پروری های که داشتید را پاک کنید. به عبارتی دقیق ترهر بار از طریق واکنش های همان لحظه طرف مقابل، یاد بگیرید که چه رفتاری داشته باشید که او را به وجد آورید.