محسن افشانی بازیگر سینما و تلوزیون به اشتباه عکس از لباس زیر زنانه در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که به سرعت با واکنش کاربران همراه شد.!عکس ش*رت و سوتین در استوری اینستاگرام محسن افشانی! – عکس لباس زیر زنانه در اینستاگرام محسن افشانی


عکس لباس زیر زنانه در اینستاگرام محسن افشانی

عکس لباس زیر زنانه در اینستاگرام محسن افشانی

مجله اینترنتی میهن ما ؛ محسن افشانی را همه به واسطه مجری گری در صدا و سیما در سال های گذشته می شناسند. اما چند وقتی است فعالیت های محسن افشانی در اینستاگرام از فعالیت های هنری اش پیشی گرفته است. همین چند وقت پیش بود که انتشار پست های اینستاگرامی او و یک دختر جوان به اسم نِلی ولنتینو باعث جنجال در فضای مجازی شده بود اما انگار محسن جان افشانی نمی خواهد از این حاشیه ها به دور باشد!اما ماجرا چیست؟

ماجرا از این قرار است که محسن افشانی در قسمت استوری اینستاگرام* عکسی از لباس زیر زنان به اشتباه منتشر کرد و چند لحظه بعد آن را پاک کرد اما به لطف فالوئرهای بالای او در اینستاگرام این عکس از چشم تیز بین صفحات و طرفداران او دور نماند و همین موضوع باعث واکنش جالب کاربران ایرانی نه تنها در اینستاگرام و حتی در توییتر شد!

عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

عکسی که در استوری محسن افشانی منتشر شده این است (البته ادب حکم می کند که تصویر کامل را نمایش ندهیم!ولی تا دلتان بخواهد این عکس در اینستاگرام وجود دارد)

عکس لباس زیر زنانه در اینستاگرام محسن افشانی

عکس لباس زیر زنانه در اینستاگرام محسن افشانی

به نظر می رسد آقای افشانی قصد داشته است این عکس را برای شخصی بفرستد اما اشتباها آن را استوری کرده است!و البته صفحه ای که این لباس ها را می فروشد و توسط محسن افشانی دنبال شده است را در زیر می بینید:

عکس جنجالی محسن افشانی در استوری اینستاگرام

واکنش محسن افشانی به عکس جنجالی استوری

هر چند این عکس به سرعت از پیج محسن افشانی حذف شده اما گفت‌وگوها درباره‌ی آن در فضای مجازی ادامه دارد و کامنت‌های زیادی در زیر پست‌های دیگر او در این باره نوشته شده است.

برخی سایت‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی، آن تصویر استوری محسن افشانی را به یک فروشگاه و برخی آن را به کسی که آن را در پیجی دیگر پوشیده است در دبی نسبت داده‌اند.

محسن افشانی که در دبی به سر می‌برد، در ساعات گذشته در استوری خود مطالبی که نشان‌دهنده‌ی ناراحتی از این حاشیه است منتشر کرده است، از جمله فیلمی سلفی از خود با عنوان «حاشیه» و عبارت «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»، می‌گوید: «شبتون به خیر بشه. گفتم بیام یه جای خلوت کسی نباشه درگوشتون یواشکی یه چیزی بگم. عزاداریهاتون قبول، خیلی». او با گفتن این جمله، سر خود را به نشانه‌ی ناراحتی تکان می‌دهد.

او در استوری دیگری، جمله‌ای را به اشتراک گذاشته است که به نظر او بسیار تاثیرگذار است: «دردی که انسان را به سکوت وامیدارد سنگین‌تر از دردی‌ست که انسان را به فریاد وامی‌دارد! و انسانها فقط به فریاد هم می‌رسند نه به سکوت هم».