عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان

خانه عباسیان کاشان هنر معماری ایران

خانه تاریخی عباسیان یکی از شاهکارهای معماری ایران می باشد که به عنوان نامزد دریافت جایزه زیباترین بنای مسکونی ایرانی – اسلامی در نظر گرفته شده است.

این خانه با  داشتن یک رستوران سنتی و فضای دلنشین می تواند جلوه ای متفاوت به سفر شما بدهد و ساعات خوشی را برایتان به ارمغان بیاورد.

خانه عباسیان در کاشان و در نزدیکی بسیاری جاذبه های دیگر قرار دارد که می توانند برنامه ی سفر شما را کامل کنند.

این خانه تاریخی منحصر به فرد با همه ی چشم انداز های زیبایش تا کنون محل ساخت چندین مجموعه ی تلویزیونی و فیلم سینمایی مانند سریال های مسافر ری (زندگی حضرت شاه عبدالعظیم) ، ملاصدرا ، خانه ای در تاریکی (ماه تابان) و جابر بن حیان بوده است.

عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان

خانه ای تاریخی در کاشان

قدمت تاریخ کاشان و آثار و ابنیه اش بر هیچ کس پوشیده نیست. شهری که مجموعه بی نظیری از آثار تاریخی را در خود جای داده است و در تک تک محله هایش تاریخ جریان دارد. منبع بی پایانی از آثار معماری که در جای جای این شهر جا خوش کرده اند آنقدر زیبا و چشم نواز هستند که در عبور از کنارشان به دنبال فرصتی مناسب می گردی به داخلشان سرکی بکشی و سر از تاریخشان در بیاوری.

انتخاب از میان خانه های رنگ و وارنگ که هرکدام قصه ای برای خود دارد و هر کدام تو را به سوی خود می خوانند کار سختی است. اما ناگزیر به انتخابیم و از میان این جلوه های بدیع معماری ایران می رویم به کوچه های قدیمی و  سراغ خانه عباسیان را می گیریم.

عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان عکس های دیدنی خانه عباسیان کاشان