دنیا جهانبخت در اینستاگرام

دنیا جهانبخت در اینستاگرام

عکس های دنیا جهانبخت در اینستاگرام

دنیا جهانبخت در اینستاگرام شخصی خود عکسهایی جنجالی و بیشتر مواقع برهنه را انتشار میدهد.وی خود را مدل لباس میداند و همیشه در حاشیه و تمسخر مردم در اینستاگرام است.از فیلم خودکشی برای ساسی مانکن گرفته تا ابراز عشق بعد از ساسی مانکن به اشکان اشتیاق.

عکس جذاب دنیا جهانبخت

عکس جذاب دنیا جهانبخت

تصاویر دنیا جهانبخت در اینستاگرام

کانال دنیا جهانبخت در تلگرام

ابراز عشق دنیا جهانبخت به اشکال اشتیاق

ماجرا از پیغام دنیا جهانبخت به صورت خصوصی به اشکان اشتیاق شروع شد . در این پیغام دنیا جهانبخت به اشکان اشتیاق ابراز علاقه می کند . (اشکان جان خیلی دوست دارم … به ما سر بزن و ….)

اشکان اشتیاق با یک رویکرد عجیب از این پیغام اسکرین شات (عکس گرفتن از صفحه مانیتور) می گیرد و در اینستاگرام شخصی اش برای عموم منتشر می کند .

در پی این اشتراک گذاری دنیا جهانبخت در یک حرکت عجیب و غریب به اشکان گفت : واقعا شماها چی فکر کردید و خیلی ها ارزوشونه که من بهشون پی ام بدم و شما لیاقت عاشقی رو ندارید و بهتره این اسکرین شات رو از پیجت حذف کنی به نفعته وگرنه کاری میکنم که ممنوع التصویر شی !

اولین عکس دنیا جهانبخش

اولین عکس دنیا جهانبخش

عکس شخصی و جدید دنیا جهانبخت در اینستاگرام

عکس شخصی و جدید دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت به دنیال کسب شهرت بود و در یک روز با دادن پیام های مداوم و گذاشتن فیلم و عکس در اینستاگرام در هر لحظه وی به چندین هزار نفر معرفی میشد به گونه ای که آمار فالوور صفحه دنیا جهانبخت به ۳ میلیون نفر رسید .

عکس شخصی دنیا جهانبخت در اینستاگرام

عکس شخصی دنیا جهانبخت

تصاویر دنیا جهانبخت در اینستاگرام

تصاویر دنیا جهانبخت

متن دنیا جهانبخت برای ساسی مانکن در اینستاگرامش

خدایا میشه معجزه کنى؟ میشه صدامو یه بار دیگه بشنوى؟ خدا جونم میشه عشقمو بهم برگردونى؟خدا جونم میشه آرومم کنى…دستام میلرزه،بدنم میلرزه،،،،تو دلم آشوبه..خدا جونم همیشه پشتم بودى همیشه کمکم کردى…خدایا میدونم هستى یه بار دیگه فقط همین یه بار …دیگه هیچى نمیخوام،دیگه هیچ آرزویى ندارم*من غیر طبیعى نیستم.من جرمم دوست داشتن زیاد بود.*

عکس دنیا جهانبخت در اینستاگرام

عکس جدید دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت در اینستاگرام

عکس زیبای دنیا جهانبخت

عکس دنیا جهانبخت در اینستاگرام