عکس های بازیگران در سریال پرستاران را برای شما در این قسمت از مجله میهن ما آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما باشد.

عکسهای بازیگران در سریال پرستاران

سریال پرستاران

سریال پرستاران در ۵۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به سفارش مرکز امور نمایش سیما و مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید می‌شود.

خلاصه داستان پرستاران

این سریال که در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می‌افتد دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است. در ضمن هر قسمت -که شامل یک داستان فرعی است- با کاراکترهای ویژه‌ای شکل می‌گیرد و بعد پایان می‌گیرد. داستان مجزا و اپیزودیک نیست ولی کاراکتر‌های ثابتی دارد که تا پایان سریال حضور دارند و قصه‌های اصلی و ثابت در ارتباط با کاراکترهای اصلی هم وجود دارد. علاوه بر این‌ها در هر قسمت یک داستان به‌صورت مستقل اتفاق می‌افتد و تمام می‌شود.»

در پرستاران فاطمه گودرزى در نقش خانم ساجدى، لیندا کیانى سمیه، الناز حبیبى سمیرا، فریبا نادرى محبوبه عزتى، مهوش صبرکن بدرى، حسن اسدى دکتر بهمند، سیاوش خیرابى کامران، عاطفه رضوى زهرا پاک‌نهاد به ایفای نقش پرداختند.

در مجموعه تلویزیونی پرستاران ، فاطمه گودرزی، لیندا کیانی ، الناز حبیبی ، عاطفه رضوی ،سیاوش خیرابی ، مهوش صبرکن، فریبا نادری، مهدی صبایی، میرطاهر مظلومی، حسن اسدی، حسین سلیمانی، ایمان باقری، مریم یوسف و … بازی می‌کنند.

عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران عکسهای بازیگران در سریال پرستاران