سریال های تلویزیونی نوروز 96

سریال های تلوزیونی نوروز ۹۶

سریال های تلویزیونی نوروز ۹۶ : در عید نوروز ۹۶ هم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای مردم فیلم هایی را آماده کرده اند که در این مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداخت. با مچله میهن ما همراه باشید…

تلویزیون همچنین تلاش کرده تا در میان مجموعه های تولیدی برای پخش در نوروز، آثار طنز هم وجود داشته باشد تا فضای شادی و نشاط در بین بیننده ها همچنان جریان داشته باشد.

معرفی سریال های تلویزیونی نوروز ۹۶

شبکه سریال کارگردان زمان پخش
شبکه یک سیما علی البدل سیروس مقدم هر شب ساعت ۲۲
شبکه دو سیما مرز خوشبختی حسین سهیلی زاده هر شب ساعت ۲۱:۳۰
شبکه سه سیما خانه ما سامان مقدم هر شب ساعت ۲۰:۴۵
شبکه چهار سیما دوران کهن —— هر شب ساعت ۲۰
شبکه پنج سیما تامینی از شبکه نمایش خانگی —— هر شب ساعت ۲۳
شبکه تماشا از سرزمین شمالی —— هر شب ساعت ۱۹
شبکه تماشا پیک سحر خسرو مکان هر شب ساعت ۲۱
شبکه تماشا خانه پوشالی —— هر شب ساعت ۲۲
شبکه تماشا زعفرانی حامد محمدی هر شب ساعت ۲۳
شبکه تماشا خانه کوچک —— هر شب ساعت ۲۴

جدول پخش سریال های نوروز ۹۶

سریال علی البدل در نوروز 96

سریال علی البدل در نوروز ۹۶

“علی البدل” داستان انسان هایی است که حضور دارند اما حق رای ندارند و به طور معمول در نهادها و شوراها این امر را به افرادی که اعضای علی البدل محسوب می شوند، همیشه وجود دارند.

تصویربرداری سریال “علی البدل” در چند روستای استان همدان از جمله روستای “ورکانه” انجام شده است و از این جهت تفاوت قابل توجهی با سایر سریال هایی دارد که این روزها فضای تصویربرداری خود را به ساختمان های مسکونی محدود می کنند.

مهدی فخیم زاده، مهدی هاشمی، حسین محب اهری، احمد مهران فر، هادی کاظمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبداللهی، سیما خضر آبادی و محسن تنابنده در سریال ” علی البدل” به ایفای نقش پرداخته اند.

.

سریال خانه ما در نوروز ۹۶

اسامی بازیگران این مجموعه به ترتیب حروف الفبا عبارتند از فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری،آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری.

«خانه ما» که البته ممکن است نامش تغییر یابد مضمونی کمدی دارد و داستان چند خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این خانواده ها هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند…

سریال مرز خوشبختی در نوروز 96

سریال مرز خوشبختی در نوروز ۹۶

از سریال های تلویزیونی نوروز ۹۶ میتوان به سریال مرز خوشبختی اشاره کرد. سریال تلویزیونی “مرز خوشبختی” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی مهران رسام برای پخش از شبکه دو سیما در نوروز سال ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.

شخصیت اصلی داستان این اثر تلویزیونی، یک جوان شهرستانی است که با آمدن به تهران در رده نخبه های علمی قرار می گیرد.

این جوان شهرستانی به خواهر دوست خود، علاقه دارد اما پدر دختر به این وصلت راضی نیست و در ادامه رویدادهای دیگری در داستان اتفاق می افتد.

سریال های تلوزیونی نوروز ۹۶