دکوراسیون آشپزخانه 2017

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۷

دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۷ و طراحی داخلی آشپزخانه به خلاقیت شما بستگی دارد. دکوراسیون داخلی آشپزخانه یکی از قسمت های مهم است که به زیبایی خانه کمک میکند. نوع چینش میز ناهار خوری و جایگزاری مناسب و اصولی سینگ و گاز و یخچال بسیار اهمیت دارد.در طراحی آشپزخانه نور نقش مهمی را ایفا میکند که باعث رونمایی وسایل آشپزخانه میشود.با ما همراه باشید.

مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه

مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه

انتخاب طرح و رنگ و جنس کابینت ها حساسیت لازم را به خرج دهید علاوه بر این کابینت ها برای ذخیره سازی وسایل موجود در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین باید کابینت ها با فضای ذخیره سازی مناسبی را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کنید.

مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه

وسایل تزیینی‌ در دکوراسیون آشپزخانه که باعث شلوغی بصری ‌شود، به کار گرفته نشده است. با اینکه فضای کافی برای تزیین وجود دارد ولی طراح، آرامش را بر شلو‌غی‌های بصری ترجیح داده ‌است. با پرهیز از شلوغی‌های بصری در محیط می‌توانید به آرامش روحی بیشتری دست‌ پیدا کنید. وجود وسایل تزیینی متعدد روی پیشخوان‌ها، پس از مدتی تاثیر نامطلوبی بر آرامش اعضای خانواده می‌گذارد.

مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از رنگ روشن در دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۷

استفاده از کابینت‌هایی به رنگ روشن باعث می‌شود نور تابیده شده از پنجره و چراغ، تشدید شود. هالوژن‌های سقفی که در تصویر دیده می‌شوند، نورهای موضعی ایجاد می‌کنند. چینش این هالوژن‌ها به ‌گونه‌ای است که نوری مساوی و دلپذیر بر تمامی پیش‌خوان‌ها تابیده می‌شود. وجود نور کافی در آشپزخانه، از خستگی، جلوگیری می‌کند.

دکوراسیون آشپزخانه 2017دکوراسیون آشپزخانه 2017