حمایت عجیب از حساب توییتر ترامپ

توییتر ترامپ

توییتر نیم میلیون فالور به حساب ترامپ اضافه کرد

توییتر حساب‌های کاربری زیادی را مجبور به فالو کردن اکانت رسمی رئیس جمهور آمریکا کرده است.

سرویس شبکه‌ی اجتماعی توییتر، در جریان انتقال دسترسی اکانت رسمی ریاست جمهوری آمریکا، نیم میلیون فالور را به‌صورت اتفاقی به حساب دونالد ترامپ اضافه کرده است. مدیر عامل این شرکت، جک دورسی، پس از انتشار این اخبار از کاربران عذرخواهی کرد.

 

اعتراض کاربران به توییتر

این اشتباه باعث شده است تا توییت‌های زیادی توسط کاربران مختلف منتشر و اعتراضات شدیدی به توییتر وارد شود. اکثر کاربران به این قضیه اعتراض داشته‌اند که حتی پس از آنفالو کردن حساب POTUS@ که متعلق به رئیس جمهور آمریکا است، باز هم مجبور شده‌اند اکانت ترامپ را دنبال کنند. برخی از این توییت‌ها و اعتراضات را در ادامه می‌خوانید:

اگر اکانت‌های POTUS@ و FLOTUS@ و VP@ را آنفالو کردید، یک بار دیگر آن‌ها را بررسی کنید. توییتر دیشب من را مجبور کرد که اکانت ترامپ را فالو کنم.

حساب دیگری نوشته است:

آیا کس دیگری هم با این مشکل عجیب روبرو شده است؟ توییتر ما را مجبور کرده که حساب ترامپ را فالو کنیم.

اکانت دیگری با عصبانیت و با استفاده از هشتگ‌های Unfollow# و NoThankYou# نوشته است:

تازه متوجه شدم که اکانت رسمی رئیس جمهور آمریکا را فالو می‌کنم. من چنین درخواستی نداشتم.

توییت‌ها و گزارشات مشابه دیگری نیز در ارتباط با فالو کردن حساب بانوی اول آمریکا، معاون اول این کشور و کاخ سفید منتشر شده‌اند.

 

ترامپ که به خاطر توییت‌های زیادش معروف است، به‌عنوان اولین رئیس جمهور توییتری واقعی در آمریکا شناخته می‌شود. در حال حاضر اپلیکیشن‌های متعددی طراحی شده‌اند تا تأثیر توییت‌های ترامپ بر بازار سهام را بررسی کنند. او در حال حاضر، بیش از ۲۱ میلیون فالور در حساب شخصی خود دارد و ۱۴ میلیون فالور دیگر نیز به حساب کاربری رئیس جمهور آمریکا اضافه شدند. در حال حاضر در حساب جدیدی که به ترامپ منتقل شده است، شش توییت از او منتشر شده که یکی از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید:

مردم بزرگ آمریکا، بسیار مفتخرم که به‌عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا به شما خدمت می‌کنم.