بیوگرافی کامل ندا یاسی

بیوگرافی ندا یاسی

ندا یاسی و جنجال کلیپ های توهین ندا یاسی به مردم ایران در اینستاگرام بیوگرافی ندا یاسی و ماجرای کلیپ های توهین ندا یاسی دختر فاحشه به اسلام و مردم ایران

ندا یاسی دختر فاحشه ای که این روزها با لخت شدن و نمایش بدن قصد دارد به قول خودش تابوشکنی کند که توهین ندا یاسی به مردم ایران غیر قابل تحمل است .

کلیپ توهین ندا یاسی به مردم ایران در صفحه اینستاگرام ندا یاسی و همچنین یوتیوب منتشر شده که موجب خشم مردم ایران شده است .

ندا یاسی پا را فراتر گذاشته و در کلیپ هایش توهین به اسلام و فحاشی کرده است .

ندا یاسی در کلیپ هایش عرب ها را سرتر از ایرانیان معرفی کرده و به مردم ایران با فحاشی های خود بی احترامی کرده است .

همچنین ندا یاسی که علاقه فراوانی به لخت شدن و نشان دادن بدنش به مردان دارد بارها و بارها با برهنه شدن به اسلام و فرهنگ اسلامی توهین کرده است .

کلیپ های برهنه ندا یاسی با توهین هایی به اسلام و ایران این روزها خشم مردم ایران را در برداشته و خیلی از ایرانیان از فعالیت های وی ناراحت شده اند .

صفحه اینستاگرام ندا یاسی با حمله مردم ایران رو به رو شده و ملت ایران همگی وی را فاحشه ای میخوانند که قصد خودنمایی دارد .

ندا یاسی خود را زیباترین دختر دنیا می داند و همیشه با آرایش های زیاد و بدن برهنه خود در کلیپ ها ظاهر میشود .

بدن لخت ندا یاسی و آرایش های متعددش و صحبت های مضحک و خنده دارش که این روزها سوژه برخی از کاربران اینستاگرام نیز شده است دلیلی بر فاحشگی ندا یاسی است .

 

ندا یاسی متولد سال ۱۳۶۸ در اربیل عراق می باشد که از پدری کرد و مادری افغانی به دنیا آمد .

مریم ابراهیم قندیل نام اصلی ندا یاسی ذکر شده و اینکه ندا یاسی لقب مریم ابراهیم قندیل می باشد .

بر طبق گفته ها در این بیوگرافی پدر ندا یاسی ۱۱ سال قبل مادرش فاطمه حسینی را به دلیل رابطه نامشروع با یک مرد ایرانی به قتل میرساند و خود متواری میشود .

پس از آن دایی ندا یاسی مسئولیت بزرگ کردن ندا یاسی را بر عهده میگیرد و این دختر را به تورنتو کانادا میفرستد .