بیوگرافی الناز حبیبی

بیوگرافی الناز حبیبی و عکس های جدید الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در شهر همدان ، بازیگر سینما و تلوزیون کشور عزیزمان ایران است.او فارغ التحصیل رشته تدوین است و در حال حاضر در تهران زندگی میکند. او در کودکی تئاتر بازی میکرد و در سال ۷۸ با کانون پرورش فکری کودکان همایش را آغاز کرد. الناز حبیبی در چند مجموعه تلوزیونی و فیلم سینمایی هنرنمایی کرده است و پس از موفقعیت هایی سعید سلطانی او را برای ۳ فیلم خود انتخاب کرد. ناگفته نماند که وی در ۳۳ فیلم از کیانوش عیاری بازی کرده است.

خانواده الناز حبیبی در خارج از ایران و در کشور سوئد زندگی میکنند. وی نظر خود را در مورد خارج از کشور به اینصورت بیان کرده است : اینکه زندگی در ایران را انتخاب کرده‌ام ربطی به شغلم ندارد. من از آن دسته آدم‌هایی هستم که اگر شش ماه پایم را از ایران بیرون بگذارم با گریه بازمی‌گردم و مثل آدمی که سال‌های سال وطن را ندیده خاک ایران را می‌بوسم. حتی نمی‌توانم زندگی خارج از کشورم را تصور کنم و برایم غیرقابل تحمل است در شهری زندگی کنم که مردم به زبانی غیر از فارسی حرف می‌زنند.حتی وقتی به ترکیه میروم بعد از سه روز با گریه بر می‌گردم .

بیوگرافی الناز حبیبی

ماجرای ازدواج الناز حبیبی

چندی پیش اخباری و تصاویری مبنی بر ازدواج او با ایمان صاحب زمانی منتشر شده بود که به صورت ناگهانی وی تمام تصاویر مشترکش با ایمان صاحب زمانی را از صفحه شخصی اش حذف کرد و بعد از آن درباره آن صحبنتی نکرد.

.

فیلم های سینمایی الناز حبیبی

  1. ماه گرفتگي (١٣٩٥)
  2. زاپاس (۱۳۹۴)
  3. ناخواسته (۱۳۹۲)
  4. پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)
  5. فصل باران‌های موسمی (۱۳۸۸)

.

شایعه خبر فوت الناز حبیبی

در تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۱ خبر فوت ناگهانی الناز حبیبی بازیگر محبوب سینما و تلوزیون انتشار پیدا کرد که باعث ناراحتی گروهی از بازیگران و مردم شد. این شایعه از طرف گروه های چند صد نفره تلگرام و گروه هم برای بالابردن لایک پست اینستاگرام خود ایجاد شده بود که الناز حبیبی در اینستاگرام با انتشار فیلمی این خبر را تکذیب کرد.

 

عکس های الناز حبیبی

زیباترین عکس های اینستاگرام الناز حبیبی

عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی بیوگرافی الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی

عکس الناز حبیبی و خواهرش

عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی عکس های الناز حبیبی

بیوگرافی الناز حبیبی و عکس های جذاب الناز حبیبی