در این مقاله از بخش فرهنگ و هنر مجله میهن ما بیوگرافی آصلی انور را برای شما آماده کردیم تا با این بازیگر ترکی آشنا شوید و بیشتر از او بدانید

بیوگرافی آصلی انور بازیگر ترک

بیوگرافی آصلی انور

آصلی انور (Asli Enver) بازیگر زن ترکیه‌ای متولد ۱۰ مه ۱۹۸۴ می‌باشد.

اصلی متولد شهر لندن است و پدرش ترک اهل قبرس می‌باشد. آصلی انور تا ۱۲ سالگی در لندن زندگی می‌کرد و بعد به ترکیه مهاجرت کرد.

او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر می‌باشد. اولین بازی او در سریال Hayat Bilgisi محصول ۲۰۰۳ است او با نقش آهو در سریال Suskunlar معروف شد این سریال محصول ۲۰۱۲ بود و بعد در سال ۲۰۱۳ در سریال گمشده بازی کرد.

ازدواج و همسر اصلی انور

او در ازدواج اول خود در سال ۲۰۱۲ با Birkan Sokullu ازدواج کرده‌است. شوهر اول او متولد ۱۹۸۵ است و درس بازیگری و برنامه سازی خوانده در سال ۲۰۰۳ بهترین مدل ترکیه بوده و ده سال هم حرفه‌ای بسکتبال بازی می‌کرده او بازیگری هم می‌کند و مهمترین نقشش بازی در نقش شاهزاده مصطفی در سریال فاتح بوده‌است. اما این ازدواج تنها ۳ سال دوام می‌آورد و وکیل آصلی در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی اعلام می‌کند که این زوج از هم جدا شده‌اند.

آصلی انور در سال ۲۰۱۶ در فیلم سینمایی برادر من (Kardeşim Benim) در کنار بوراک اوزچیویت و مورات بوز خواننده مشهور و پرطرفدار ترکیه به ایفای نقش پرداخت و بعد از این فیلم بود که با مرآت بوز یک رابطه عاطفی جدیدی را آغاز کرد.

.

عکس های اینستاگرامی آصلی انور

بیوگرافی آصلی انور بازیگر ترک + عکس های اینستاگرام اصلی انور بیوگرافی آصلی انور بازیگر ترک + عکس های اینستاگرام اصلی انور

جدیدترین عکس های آصلی انور در اینستاگرام

عکس های اینستاگرامی آصلی انور

بیوگرافی آصلی انور بازیگر ترک زبان + عکس های اینستاگرام

عکس های اینستاگرامی آصلی انور

بیوگرافی آصلی انور + عکس های جدید

بیوگرافی آصلی انور