بزرگترین رستوران گردان دنیا

رستوران ها اماکنی هستند که از پررفت و آمدترین اماکن در جای جای دنیا می باشند، برای هرچه بیشتر شدن مشتریان، صاحبان رستوران ها دست به هرکاری می زنند یکی از ترفندهایی که در سال های اخیر در حیطه ی رستوران داری بسیار مورد توجه قرار گرفته، ساخت رستوران های گردان است.

بزرگترین رستوران گردان جهان بلینی ( BELLINI RESTAURANT ) نام دارد و در مکزیک است، این رستوران گردان در طبقه ی ۴۵ مجتمع تجارت جهانی مکزیک قرار دارد، مساحت این رستوران ۱,۰۴۴ متر مربع است و گنجایش پذیرایی از ۳۳۲۲ نفر را دارد.

بزرگترین رستوران گردان دنیا

رستوران گردان بلینی در سال ۱۹۹۴ میلادی آغاز به کار کرد و در سال ۲۰۰۹ میلادی نامش در فهرست رکوردهای گینس به ثبت رسید. این رستوران وبسایت بسیار خوبی دارد و می توانید از طریق بازدید از وبسایت آن ها رزرو کنید و یا از خدمات و غذاهای خوشمزه ی این رستوران اطلاعات خوبی به دست آورید.

اگر بخواهید یک وعده در این رستوران غذا میل کنید باید چیزی حدود ۳۱ تا ۳۵ دلار هزینه نمایید، در بلینی غذاهایی اروپایی، لاتین، دریایی، مکزیکی و ایتالیایی سرو می گردد و منوی نسبتا گسترده ای دارد و میزبان خوبی برای میهمانانش است.

این رستوران از ساعت ۹ صبح تا ۲ بامداد باز است و میان وعده، نهار، شام و شام دیروقت را در اختیار میهمانانش قرار می دهد، علاوه بر غذا و خوراکی های لذیذ و بی نظیر این رستوان، ویوی ناب بلینی نقش مهمی در محبوبیت این رستوران دارد، از این رستوران گردان می توانید مکزیک را به بهترین شکل ممکن تماشا کنید.