جدیدترین مدل های انگشتر زنانه جدید طرح و ساخت ایران که فوق العاده زیبا و مشتری پسند هستند. را برای شما در مجله میهن ما آماده کردیم.

انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران

انگشتر زنانه جدید

انگشتر یا حلقه دست ، نواری معمولا از جنس فلز ( معمولا فلز های گرانبها ) است که به عنوان آلت زینتی بیشتر خانم ها در انگشت خود استفاده میکنند. اَنگشتر که به انگشت می‌شود یکی از نمادین‌ترین جواهر آلات است زیرا بعضی از انگشترها حلقه ازدواج هستند و بعضی از انگشترها میراث خانوادگی اشخاصند که از مادر یا پدر آنها به ارث رسیده‌است.

حلقه های زینتی برای بازو و گردن هم وجود دارند که مورد استفاده قرار میگیرند. انگشترها از جنس های مختلفی ساخته میشوند که معروفت ترین فلز طلا است.

انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران

انگشتر عقیق و روایت استفاده از انگشتر عقیق در شیعه

انگشترعقیق ، انگشتری معمولاً با رکاب نقره است که سنگ زینتی آن سنگ عقیق باشد و سنگ عقیق نوعی در کوهی و از جنس سیلیس می‌باشد. اَنگُشتر عقیق انواعی دارد که به علت تفاوت رنگ‌ها و طرح‌ها یا براقیت و … به اسامی مختلفی نامگذاری شده است که از آن جمله عقیق یمنی است. انگشتری که سنگ آن عقیق باشد در روایات شیعه مورد اهمیت قرار گرفته است چنان‌که از پیشوای ششم علیه السلام نقل شده: «هر کس انگشتری داشته باشد که نگین آن عقیق باشد فقیر نخواهد شد و مقدر او جز بهترین تقدیرات نخواهد بود

انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران

حلقه ازدواج

حلقه ازدواج، انگشتری است که زن و شوهر پس از ازدواج هر یک به دست دیگری می‌کنند. حلقه ازدواج حلقه‌ای فلزی، نشانگر متأهل بودن پوشنده آن است. برپایه فرهنگ منطقه‌ای، این حلقه در انگشت حلقه دست راست یا چپ استفاده می‌شود. خاستگاه استفاده از حلقه‌ها به شکل امروزی به اروپا تعلق دارد. بطور معمول هر دو زوج از این حلقه استفاده می‌کنند.

انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران

جدیدترین مدل انگشتر طلا

انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران انگشتر زنانه طلا جدید طرح و ساخت ایران